Představujeme národní týmy: Německo

Tento tým je vyjímečný tím, že žádný z jeho členů není profesionálním pilotem.

Manažerkou týmu a zároveň závodnicí je Kathi Suthau. Jejím povoláním je zařizování bytů a domů záclonami počínaje a nábytkem a čalouněním konče. Tato dáma ve svých 52 letech strávila ve vzduchu více než 800 hodin, akrobacii na motorových letounech se věnuje od roku 2006 a toto bude její třetí mistrovství Evropy v akrobacii. Jejím domovským letištěm je Reinsdorf


Kathi Suthau

Markus Feyerabend je 46ti letý IT manažer s úctyhodným náletem 1500 hodin, akrobacii na kluzácích létá od roku 2001, na motorových letounech začal akrobatit o deset let později. 5x byl mistrem Německa v akrobacii na kluzácích, v roce 2012 byl třetí na světě. Jeho silnou stránkou je free style akrobacie na kluzácích.


Markus Feyerabend

Hans-George Resch je 39ti letý stavař, na kluzácích nalétal 400 hodin, na motorových letounech 300 a stejně jako jeho týmový kolega létá akrobacii na kluzácích od roku 2001, 5x reprezentoval Německo na mistrovství světa v kategorii Unlimited, v roce 2011 se stal mistrem Německa. Spolu s Markusem létají na letištích Tannheim a Paterzell.


Hans-George Resch